آماده سازی شما برای دانشگاه به بهترین نحو ممکن

آماده سازی شما برای دانشگاه به بهترین نحو ممکن

تحصیل در بلربیز در واقع شامل تحصیلات سطح بالا در بریتانیا است که به صورت ویژه برای شما طراحی شده و مورد اعتماد دانشگاه ها است. معلمان ممتاز ما بر اساس تجربه شان در آموزش به دانش آموزان بین المللی، همچون خود شما، انتخاب می شوند. و کالج های تخصصی ما مکانی امن و مطمئن به شما ارائه می دهند که مشوق شما برای دست یابی به پتانسیل کامل تان است. دانش عمیقی درباره تمامی دانشگاه های انگلستان داریم. این مسئله یعنی می توانیم بهترین راهنمایی موجود را برای کمک به انتخاب دانشگاه درست به شما ارائه دهیم. دانش آموزان ما به سمت بسیاری از دانشگاه های واقع در انگلستان از جمله آکسفورد، کمبریج و سایر دانشگاه های گروه راسل پیش می‌روند.

از گواهی های عمومی آموزش متوسطه و سطوح پیشرفته گرفته تا سال 1 دوره کارشناسی و دوره های مقدماتی یکساله، برنامه ای متناسب با علایق، توانایی و آرزوهایتان داریم. با بهره مند شدن از تحصیلات بلربیز وارد بهترین دانشگاه های انگلستان می شوید.

نتایج سال 2016

میزان ۷۵٪ از نمرات عالی و بسیار خوب در مقایسه با میانگین بریتانیا که ۵۳٪ می‌باشد
94% از دانش آموزانی که در سطوح پیشرفته تحصیل کرده اند وارد 50 دانشگاه برتر انگلستان شده اند*
76% از دانش آموزانی که در دوره های مقدماتی یکساله شرکت داشته اند در یکی از 50 دانشگاه برتر انگلستان جایگاهی کسب کرده اند*

*این درصد بر اساس آن دسته از دانش آموزانی است که وارد دانشگاه هایی شدند که در جدول سال 2017 لیگ دانشگاه های معرفی شده در روزنامه های تایمز و ساندی تایمز قرار داشته اند.

چرا باید کالج بلربیز را انتخاب کرد؟

تحصیلات معتبر در سطح جهانی

تحصیل در بلربیز در واقع شامل تحصیلات سطح بالا در بریتانیا است که به صورت ویژه برای شما طراحی شده و مورد اعتماد دانشگاه ها است.

مهارت های زندگی و مراقبتی به طور ویژه برای شما طراحی شده است

بلربیز محیط بین المللی دوستانه ای دارد که شما را در کنار دانش آموزانی از 66 کشور جهان قرار می دهد.

ترقی به یک دانشگاه برتر

دانش آموزان بلربیز نتایج ممتازی در امتحانات کسب می کنند و به آکسبریج و سایر دانشگاه های گروه راسل ترقی می کنند.

"بهترین مسئله ارائه آموزش ها در کلاس های کم جمعیت است. کلاس های انگلیسی آکادمیک داریم که باید ارائه ای به همراه یک همکلاسی انجام دهیم تا بتوانیم تبادل ایده داشته باشیم و تحقیق کنیم، که این ها مهارت های اساسی برای دانشگاه هستند."

الیزا، چین
در حال تحصیل در سطوح پیشرفته است و قصد ادامه تحصیل در رشته شیمی در دانشگاه آکسفورد را دارد

انتخاب گسترده از میان رشته ها

گواهی عمومی آموزش متوسطه

طیفی از رشته های مختلف را ارائه می دهیم: دوره پیش از گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE)، دوره گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE) یکساله و برنامه کسب GCSE

گواهی های عمومی آموزش متوسطه از گواهی های معروف بریتانیا هستند که به افراد در حال تحصیل 14-16 ساله تعلق می گیرد و اولین قدم به سمت سطوح پیشرفته و کسب جایگاه در یکی از دانشگاه های انگلستان را فراهم می کند. طیفی از رشته های مختلف را ارائه می دهیم: دوره پیش از گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE)، دوره گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE) یکساله و برنامه کسب GCSE

سطح پیشرفته

موضوعات مختلفی متناسب با علایق و اهداف شغلی تان ارائه می دهیم.

موضوعات مختلفی متناسب با علایق و اهداف شغلی تان ارائه می دهیم. در سه یا چهار شاخه تحصیلی مختلف به مدت یک تا دو سال تحصیل کنید. به دلیل داشتن آماده سازی جامع و کامل برای دانشگاه و کلاس های کم جمعیت، دانش آموزان ما موفق به ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر انگلستان می شوند.

دوره مقدماتی

دوره مقدماتی ما امکان ادامه تحصیل در بیش از 70 دانشگاه واقع در انگلستان و انتخاب از میان 12 مسیر آکادمیک را ارائه می دهد.

دوره مقدماتی ما امکان ادامه تحصیل در بیش از 70 دانشگاه واقع در انگلستان و انتخاب از میان 12 مسیر آکادمیک را ارائه می دهد. برخی از این مسیر ها شامل پیشنهادات ادامه تحصیل مشروط به حداکثر پنج دانشگاه معتبر انگلستان نیز می شوند.

سال 1 دوره کارشناسی

سال 1 دوره کارشناسی در رشته کسب و کار و مدیریت یک برنامه فشرده یک ساله است.

سال 1 دوره کارشناسی در رشته کسب و کار و مدیریت یک برنامه فشرده یک ساله است. این برنامه که در لندن تدریس می شود، شما را برای ترقی به سال دوم مدرک کارشناسی کسب و کار و امکان انتخاب از میان بیش از 20 دانشگاه انگلستان آماده می کند.